Tabuľka ku dňu 09.11.2023
# | Klub | Z | V | R | P | Skóre | B | K | +/- | FP | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠKF Sereď | 13 | 7 | 5 | 1 | 25:10 | 26 | 16 | 2 | 102.6 | |
2 | FK Slovan Duslo Šaľa | 14 | 7 | 5 | 2 | 28:20 | 26 | 15 | 8 | 108.51 | |
3 | MFK Zvolen | 14 | 7 | 4 | 3 | 20:17 | 25 | 14 | 7 | 108.08 | |
4 | FC Slovan Galanta | 13 | 7 | 3 | 3 | 20:13 | 24 | 13 | 6 | 101.38 | |
5 | MŠK FOMAT Martin | 14 | 6 | 4 | 4 | 27:23 | 22 | 12 | 4 | 112.23 | |
6 | OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom | 14 | 6 | 4 | 4 | 22:18 | 22 | 11 | 1 | 112.65 | |
7 | FK Podkonice | 14 | 5 | 5 | 4 | 25:28 | 20 | 10 | -1 | 109.85 | |
8 | RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z. | 13 | 4 | 7 | 2 | 18:13 | 19 | 9 | -2 | 100.4 | |
9 | FK Beluša | 13 | 5 | 4 | 4 | 17:13 | 19 | 8 | -2 | 100.65 | |
10 | FK Rača Bratislava | 14 | 4 | 6 | 4 | 22:14 | 18 | 7 | - | 105.15 | |
11 | FC - Žolík Malacky | 14 | 5 | 3 | 6 | 22:17 | 18 | 6 | -6 | 112.9 | |
12 | Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová | 14 | 3 | 6 | 5 | 17:19 | 15 | 5 | -3 | 108.5 | |
13 | TJ Družstevník Veľké Ludince | 13 | 4 | 1 | 8 | 18:22 | 13 | 4 | -5 | 99.08 | |
14 | OK Častkovce | 13 | 3 | 4 | 6 | 12:21 | 13 | 3 | -8 | 101.4 | |
15 | AFC Nové Mesto nad Váhom | 14 | 1 | 3 | 10 | 13:35 | 6 | 2 | -18 | 108.28 | |
16 | FK Dubnica nad Váhom | 14 | 3 | 0 | 11 | 13:36 | 3 | 1 | -15 | 109.3 | |
29. a 30.kolo sa bude hrať v jednotnom termíne a UHČ. | |||||||||||
Družstvu FK Dubnica nad Váhom boli odpočítané body v počte 6. Dôvod korekcie: - 3 body: SP čl.83/1 (za stretnutie 3.kola hraného 20.8.). - 3 body: podľa DP čl. 64/4 a čl. 32/1 - U578 DK | |||||||||||
Posledné výsledky
skupina ZÁPAD - 14. kolo
05.11 13:00
ŠKF Sereď
3 - 1
FK Slovan Duslo Šaľa
skupina ZÁPAD - 13. kolo
29.10 14:00
Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová
1 - 2
ŠKF Sereď
skupina ZÁPAD - 12. kolo
22.10 14:30
ŠKF Sereď
1 - 1
MŠK FOMAT Martin
skupina ZÁPAD - 11. kolo
14.10 15:00
RSC HAMSIK ACADEMY Banská Bystrica o.z.
0 - 1
ŠKF Sereď
skupina ZÁPAD - 10. kolo
08.10 15:00
ŠKF Sereď
4 - 1
FK Podkonice
skupina ZÁPAD - 9. kolo
30.09 15:30
AFC Nové Mesto nad Váhom
2 - 6
ŠKF Sereď
Slovenský pohár - Slovnaft Cup - 3. kolo
18.10 15:00
ŠKF Sereď
1 - 3
ŠK Slovan Bratislava futbal
skupina ZÁPAD - 8. kolo
24.09 15:30
ŠKF Sereď
3 - 0
TJ Družstevník Veľké Ludince
Program
skupina ZÁPAD - 7. kolo
17.11 13:00
OK Častkovce
-
ŠKF Sereď
skupina ZÁPAD - 15. kolo
12.11 10:30
FK Rača Bratislava
-
ŠKF Sereď
skupina ZÁPAD - 16. kolo
02.03.2024 14:30
MFK Zvolen
-
ŠKF Sereď
skupina ZÁPAD - 17. kolo
10.03.2024 14:30
ŠKF Sereď
-
OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom
skupina ZÁPAD - 18. kolo
16.03.2024 14:30
FK Dubnica nad Váhom
-
ŠKF Sereď
skupina ZÁPAD - 19. kolo
24.03.2024 15:00
ŠKF Sereď
-
FC Slovan Galanta
skupina ZÁPAD - 20. kolo
31.03.2024 15:00
FC - Žolík Malacky
-
ŠKF Sereď
skupina ZÁPAD - 21. kolo
07.04.2024 16:00
FK Beluša
-
ŠKF Sereď
Zostava nášho tímu
Brankári | |||
---|---|---|---|
Mathew Yakubu | 0 | 1 | 0 |
Peter Znamenák | 0 | 0 | 0 |
Obrancovia | |||
---|---|---|---|
Ivan Hladík | 0 | 3 | 0 |
Lukáš Remeň | 2 | 1 | 0 |
Tomáš Juriš | 0 | 1 | 1 |
Patrik Delinčák | 0 | 2 | 0 |
Oliver Janso | 1 | 1 | 1 |
Záložníci | |||
---|---|---|---|
Oleksandr Kovchar | 2 | 0 | 0 |
Marek Michalička | 2 | 2 | 0 |
Attila Vida | 2 | 3 | 0 |
Njabulo Mpofu | 2 | 2 | 0 |
Erik Mikeš | 5 | 1 | 0 |
Samuel Bohuš | 1 | 4 | 0 |
Patrik Sklenár | 0 | 1 | 0 |
Patrik Krchnák | 0 | 1 | 0 |
Simon Ščasný | 0 | 0 | 0 |
Filip Buchel | 0 | 0 | 0 |
Lukáš Vajdík | 0 | 0 | 0 |
Dave Djalme Assuncao | 1 | 2 | 0 |
Útočníci | |||
---|---|---|---|
Tomáš Vantruba | 7 | 3 | 0 |
Michal Dedok | 0 | 1 | 0 |
Viacheslav Khaletskyi | 0 | 0 | 0 |
Dávid Író | 0 | 0 | 0 |
Goran Petrović | 0 | 0 | 0 |